Nederland en België verzenden

Project Dizary, special edition, sprayed edges, boek, speciale editie
Special Edition | Sprayed Edges | 7 boeken

Paperbacks | Gesigneerd door de auteurs

Alle Dizary-boeken die tot nu toe verschenen, vormen samen deze set. 7 boeken met een prachtige spayed edge. Inclusief set van 7 boekenleggers.
125.00 Toevoegen aan winkelwagen
de Turfheksen, Marieke Frankema. J. Sharpe, Sebastiaan Smits. Patrick Berkhof. Storytellers. Kronieken van de Wildernis
De Turfheksen bundel | 3 Hardcovers

3 delen Hardcover

Heerlijke dolkomische boeken voor 9+ Patrick Berkhof, Sebastiaan Smits, J. Sharpe en Marieke Frankema Verhalen van de Kronieken van de Wildernis  
41.50 Toevoegen aan winkelwagen
Verkoop! Voordelige leesbundel Dizary boek 1 & 2
Voordelige leesbundel Dizary boek 1 & 2

Paperback | Gesigneerd

Voordeel leesbundel van de boeken.
  • Dizary - Het Levende Systeem
  • Dizary boek 2 - Demonen van Myradé
   
Oorspronkelijke prijs was: €40.00.Huidige prijs is: €38.00. Toevoegen aan winkelwagen
demons of myrade, patrick berkhof
Dizary – Demons of Myrade | Patrick Berkhof | Hardcover

Limited Hardcover | Signed

  • Exclusive Hardcover
  • Slechts 30 exemplaren beschikbaar
  • Only 30 books available
  • Genummerd en gesigneerd
  • Numbered and signed
Wordt alleen in Nederland verzonden Shipment in the Netherlands only
25.00 Toevoegen aan winkelwagen
a hero's mark, patrick berkhof
Dizary – a Hero’s Mark | Patrick Berkhof | Hardcover

Luxurious Hardcover | Signed

Wordt alleen in Nederland verzonden Shipment in the Netherlands only Why not accompany the book with the game: Chaotic Chronicles?
25.00 Toevoegen aan winkelwagen
Jalvin en de magie van de Wold, Patrick Berkhof, Paperback
Jalvin en de magie van de Wold | Patrick Berkhof | Paperback

Paperback | Gesigneerd

Net als het eerste boek in deze trilogie zal je worden meegezogen in dit magische avontuur van Jalvin. Reis door betoverende landschappen, ontmoet dappere strijders en vreselijke monsters.
20.00 Toevoegen aan winkelwagen
Zielenlezer van Turion, Marieke Frankema, Project Dizary, Patrick Berkhof
De Zielenlezer van Turion | Marieke Frankema | Paperback

Paperback | Gesigneerd

Een prachtig verhaal waarin je twee generaties volgt van de Morturie. Kaya en Tharza proberen te begrijpen waar hun verlangen vandaan komt om hun wereld onder de grond te verlaten. Fantasy, romantisch, drama.
20.00 Toevoegen aan winkelwagen
Dizary | Demonen van Myradé | Patrick Berkhof | Paperback
Dizary | Demonen van Myradé | Patrick Berkhof | Paperback

Paperback | Gesigneerd

In dit 2e boek neemt Patrick je weer mee in de ongekend fantasierijke wereld van Dizary. Dit verhaal zal je verbeeldingskracht van alle kanten versterken. Winnaar publieksprijs The Indie Awards 2019, mooiste cover
20.00 Toevoegen aan winkelwagen
Dizary | Het Levende Systeem | Patrick Berkhof | Paperback
Dizary | Het Levende Systeem | Patrick Berkhof | Paperback

Paperback | Gesigneerd

Dit is een 'spannend tot de laatste pagina' afgerond verhaal. Inmiddels al de 3e druk, vele lezers gingen je al voor. Young Adult en voor de liefhebbers van Harry Potter, Mazerunner, Hunger Games. Het boek wordt gesigneerd door de auteur.
20.00 Toevoegen aan winkelwagen
de turfheksen, het mopperende veenlijk. Patrick Berkhof. Sebastiaan Smits. Storytellers
De Turfheksen en het Mopperende Veenlijk | Hardcover

Hardcover | Gesigneerd

Een heerlijk dolkomisch boek voor 9+ Patrick Berkhof en Sebastiaan Smits Een losstaand verhaal binnen de Kronieken van de Wildernis  
17.50 Toevoegen aan winkelwagen
Jalvin en het rijm van de Wold | Patrick Berkhof | Novelle | Paperback
Jalvin en het rijm van de Wold | Patrick Berkhof | Novelle | Paperback

Paperback | Gesigneerd

In deze spannende novelle neemt Patrick Berkhof je mee naar de eigenzinnige havenstad van Neilpoort. Het rustige leven van de straatverteller Jalvin wordt op zijn kop gezet als een rover zijn toehoorders overvalt.
15.00 Toevoegen aan winkelwagen
Panda en het zwarte Dat | Jasper Polane | Novelle | Paperback
Panda en het zwarte Dat | Jasper Polane | Novelle | Paperback

Paperback | Gesigneerd

In deze dolkomische novelle neemt Jasper Polane je mee naar de bovenste laag van Dizary - Eteria genaamd. Hier prutsen een hoop tovenaressen, magiërs, alchemisten en heksen met magie en dat kan nooit goed gaan. Vergeet niet het gratis Schetsdossier in je winkelmand te doen.
15.00 Toevoegen aan winkelwagen
Acmala | Johan Klein Haneveld | Novelle | Paperback
Acmala | Johan Klein Haneveld | Novelle | Paperback

Paperback | Gesigneerd

In deze novelle maak je kennis met de verscheidenheid van de wold van Dizary. Laat je meevoeren naar de gevaarlijke wouden van Gesmèr en ga met Farenal en zijn reisgenoten mee op expeditie. Fantasy en geschikt voor Young Adults.
15.00 Toevoegen aan winkelwagen
de Turfheksen, Marieke Frankema. J. Sharpe, Sebastiaan Smits. Patrick Berkhof. Storytellers. Kronieken van de Wildernis
De Turfheksen en de Mistmonsters | Hardcover

Hardcover

Een heerlijk boek voor 9+ Marieke Frankema en Sebastiaan Smits Losstaand verhaal binnen de Kronieken van de Wildernis
12.00 Toevoegen aan winkelwagen
de Turfheksen, J. Sharpe, Sebastiaan Smits. Storytellers. Kronieken van de Wildernis
De Turfheksen | Hardcover

Hardcover

Een heerlijk boek voor 9+ J. Sharpe en Sebastiaan Smits Losstaand verhaal binnen de Kronieken van de Wildernis
12.00 Toevoegen aan winkelwagen
boekenlegger, Project Dizary, sprayed edge, set
Exclusieve Boekenlegger Set | Spayed Edge

7 Boekenleggers

Voor elk boek van Dizary een exclusive boekenlegger.  
2.50 Toevoegen aan winkelwagen