loopbrug, demonen van myrade, patrick berkhof, project dizary

Demonen van Myradé, Patrick Berkhof, winnaar the indie awards 2019

Ben je klaar voor het grote avontuur, samen met de helden van het vredesgilde van Moed en Daad?

De wijkbewoners zitten niet te wachten op het gestuntel van de jonge vredebewaarders. Ze maken van elke missie één grote bende.

Mijlen verderop in het uitvindersdistrict van Pling Ploing loop een demonstratie van magie volledig uit de hand en het brengt de wereld in gevaar.

Een uitgelezen kans voor de jonge gezellen om zich te bewijzen. Maar of ze er helemaal klaar voor zijn is nog maar de vraag.

Demonen van Myradé publieks prijs, award, indie awards winnaar, Patrick Berkhof
  • Voor de fans van Harry Potter, Hungergames en the Mazerunner.

  • Elk boek is een afgerond verhaal. En elk boek is los te lezen.

  • Voor de ware fantasy, young adults lezer. Verwacht humor, magie en avontuur tot de laatste pagina.

  • De wereld van Dizary is één groot labyrint. Vol met gestapelde huizen, onnodig veel brugen en geheimzinnige doorgangen.
  • Steampunk van Nederlandse bodem.

***** Bol.com

“Het is wat mij betreft een feest om de Dizary boeken te mogen lezen. Ze bevatten alle elementen waar ik als boekenwurm van hou en het verhaal verveelt geen moment.”

Elsa Bakker

**** Hebban

“De boeiende wereld met intrigerende uitvindingen en de sympathieke maar menselijke hoofdpersonages maken van Demonen van Myradé een onderhoudend boek.”

Merel Lommers-Plat

***** Bol.com

“Het is levendig op papier gezet, dus je ziet het allemaal voor je. De magie in dit boek is ook bijzonder. Ik viel van de ene verrassing in de andere.”

Tazzy Jenninga

Gratis goodies Dizary