loopbrug, demonen van myrade, patrick berkhof, project dizary

In het uitvinder-district van Pling Ploing wil de jonge tovenares Aster Vermeli van magie een bespreekbaar maken. Haar demonstratie loopt helaas uit de hand en brengt de wijde omgeving in gevaar.

Ondertussen maken de vredebwaarders van Moed en Daad van elke missie een bende. De wijkbewoners zitten niet te wachten op hun gestuntel en ze zeggen het vertrouwen in hen op.

De losgeslagen magie in Pling Ploing is voor de jonge gezellen de uitgelezen kans om zich nog eenmaal te bewijzen.

De hoofdpersoon Ileas krijgt een belangrijke sleutel in handen en dat verandert alles.

Demonen van Myradé publieks prijs, award, indie awards winnaar, Patrick Berkhof
  • Voor de fans van Harry Potter, Hungergames en the Mazerunner.

  • Elk boek is een afgerond verhaal. En elk boek is los te lezen.

  • Verwacht humor, magie en avontuur tot op de laatste pagina.

  • De wereld van Dizary is één groot labyrint. Vol met gestapelde huizen, onnodig veel brugen en geheimzinnige doorgangen.

  • Steampunk van Nederlandse bodem.

  • 339 pagina’s. ISBN 9789082566833

***** Bol.com

“Het is wat mij betreft een feest om de Dizary boeken te mogen lezen. Ze bevatten alle elementen waar ik als boekenwurm van hou en het verhaal verveelt geen moment.”

Elsa Bakker

**** Hebban

“De boeiende wereld met intrigerende uitvindingen en de sympathieke maar menselijke hoofdpersonages maken van Demonen van Myradé een onderhoudend boek.”

Merel Lommers-Plat

***** Bol.com

“Het is levendig op papier gezet, dus je ziet het allemaal voor je. De magie in dit boek is ook bijzonder. Ik viel van de ene verrassing in de andere.”

Tazzy Jenninga

Gratis goodies Dizary