Jalvin en het rijm van de wold

De wereld van de straatverteller Jalvin wordt op zijn kop gezet als hij getuige is van meerdere berovingen. In de ruige havenstad van Neilpoort hoort het er een beejte bij, maar deze rover is uit op maar één ding…

Met zijn gave kan Jalvin de verbeelding van mensen waarnemen. En daar baseert hij de schitterendste verhalen op.

De rover die in de havenstad rondwaart is niet uit op het geld van zijn slachtoffers. Hij wil de bron van alle mooie vertellingen.

Patrick Berkhof neemt je in deze novelle op sprookjesachtige wijze mee naar een schitterende plek in Dizary.

Het boek is schitterend geïllustreerd door de auteur zelf. Elk boek wordt gesigneerd en je krijgt gratis goodies. Slechts €2 verzendkosten.

Boek, ebook, Jalvin en het rijm van de Wold, Patrick Berkhof
  • Voor de fans van Harry Potter, Hungergames en the Mazerunner.

  • Dit is een afgerond verhaal.

  • Dit is een los te lezen boek, maar hij sluit goed aan op alle andere boeken van Project Dizary.

  • Voor de ware fantasy, young adults lezer. Verwacht griezelige momenten en een raadselachtig avontuur tot de laatste pagina.

  • De wereld van Dizary is één groot labyrint. Vol met gestapelde huizen, onnodig veel brugen en geheimzinnige doorgangen.

**** Hebban

“Patrick heeft een betoverende schrijfstijl die de wereld voor je ogen tot leven laat komen.”

Naomieve

Instagram

“Wat een prachtige wereld heeft Patrick Berkhof gecreëerd met het project Dizary. Ik ben blij dit verhaal te mogen lezen en een stukje van deze prachtige wereld te mogen leren kennen.”

Shaneyreads_writes

Instagram

“Het verhaal zit goed in elkaar en heeft een goede dosis spanning waardoor je niet anders kan dan het boek in een ruk uitlezen.”

Proudbookjunkie

Gratis goodies Dizary