Het levende systeem, Patrick Berkhof, paperback, young adults, fantasy, voor de fan van Harry Potter, Mazerunner, Hungergames

Dit boek – Het Levende Systeem – is een mooie introductie tot de labyrintwereld van Dizary.


De straatschoffies Ileas an Arak worden voor een klein vergrijp heftig gestraft. Ze krijgen een magisch strafteken op hun hand.

Deze Maark zal hen over zeven dagen doden. Tenzij ze een goede daad verrichten voor een vredesgilde.


Als ze bij het mysterieuze vredesgilde van Moed en Daad arriveren, zijn er nog vier anderen met een soortgelijke Maark.


Zal het ze lukken om van hun straf af te komen? Misschien alleen als ze goed samenwerken.

Het boek wordt voor je gesigneerd en je krijgt er gratis goodies bij. Slechts €2 verzendkosten.

Het levende systeem, Patrick Berkhof
  • Voor de fans van Harry Potter, Hungergames en the Mazerunner.

  • Elk boek van Dizary is een afgerond verhaal. En elk boek is los te lezen.

  • Voor de ware fantasy, young adults lezer. Verwacht avontuur en spanning tot de laatste pagina.

  • De wereld van Dizary is één groot labyrint. Vol met gestapelde huizen, onnodig veel brugen en geheimzinnige doorgangen.

  • Steampunk van Nederlandse bodem

***** Bol.com

“Goed verhaal en interesant en pakkend geschreven. Je zit er meteen in en het laat je niet meer los.”

Casper Bontenbal

***** Bol.com

“Wat een prachtige wereld heeft Patrick geschapen!… Dit is zo origineel!”

Tazzy Jenninga

***** Hebban

“Een boek om van te genieten. De schrijfstijl is prettig. Het leest makkelijk en je kunt je heerlijk inleven in de fantasywereld…”

Ans Stier

Gratis goodies Dizary