Terug naar Boeken

Dizary | Het Levende Systeem | Patrick Berkhof | Paperback

19.99

Paperback | Gesigneerd

Dit is een ‘spannend tot de laatste pagina’ afgerond verhaal. Inmiddels al de 2e druk, vele lezers gingen je al voor.

Young Adult en voor de liefhebbers van Harry Potter, Mazerunner, Hunger Games. Vergeet niet het gratis Schetsdossier aan de winkelmand toe te voegen, als je hem nog niet hebt.

Het boek wordt gesigneerd door de auteur.

Beschrijving

Paperback van het boek Dizary Het Levende systeem

Zes vreemden ontmoeten elkaar bij het mysterieuze gilde van Moed en Daad. Ze hebben allemaal zo hun geheimen, maar ook iets gemeen. Op de rechterhand dragen ze een zelfde magisch brandmerk. Toeval of niet? De magie van dit teken zal hen doden. Tenzij ze binnen zeven dagen een goede daad verrichten voor het gilde. Staan ze er alleen voor, of moeten ze dit samen aanpakken?
.
Nooit eerder hebben Ileas en Arak met bezeten zielen of monsters gevochten. Laat staan hun vriendschap op het spel gezet. Dus hoe moeilijk kan het worden in de labyrint- wereld van Dizary met zijn ontelbare lagen vol verwarrende wegen. zijn onnodige bruggen, duistere tunnels, leentrappen, zilverzand, M-klik, wijsheden, onwijsheden, levensbedreigende mortaliteit. weetkundig geknutsel en onhandige uitvindingen?
.
Goodreads reviews voor Dizary

Extra informatie

Gewicht 0.3 kg
Afmetingen 2.6 × 15 × 21 cm
Eigenschappen

Titel: Dizary – Het Levende Systeem
Auteur: Patrick Berkhof
Boek genre: Fantasy, Young Adult, Spanning, Actie, Humor, Steampunk
NUR: 333
ISBN: 978-90-825668-0-2
Uitgeverij: Uitgeverij Versa
Formaat: A5 in paperback
Aantal pagina's: 334
Vaste verkoopprijs van: €18,95

Andere suggesties…

Gratis schetsdossier
Gratis schetsdossier

Gratis schetsdossier #2

Bij een bestelling van een fysiek boek (geen eBook) krijg je dit indrukwekkend 16 pagina tellend dossier vol schetsen gemaakt door Patrick Berkhof 1 per bestelling, per klant. Editie #2  
0.00 In winkelmand
Verkoop! Voordelige leesbundel Dizary boek 1 & 2
Voordelige leesbundel Dizary boek 1 & 2

Paperback | Gesigneerd

Voordeel leesbundel van de boeken. Vergeet niet het gratis Schetsdossier in je winkelmand te doen.   Project Dizary | Waar creatief talent samenkomt voor jouw verbeelding
40.00 38.00 In winkelmand
Jalvin en het rijm van de Wold | Patrick Berkhof | Novelle | Paperback
Jalvin en het rijm van de Wold | Patrick Berkhof | Novelle | Paperback

Paperback | Gesigneerd

In deze spannende novelle neemt Patrick Berkhof je mee naar de eigenzinnige havenstad van Neilpoort. Het rustige leven van de straatverteller Jalvin wordt op zijn kop gezet als een rover zijn toehoorders overvalt. Wist je dat Patrick het boek kan voorzien van een persoonlijke videoboodschap? Selecteer een feestelijke optie bij je bestelling.
15.00 In winkelmand