Terug naar Spel

Dizary Chaotische Kronieken | Spel

5.00

Rollenspel

  • 2 Sheets (Regels + Avontuur)
  • Full color A4
  • Hoogwaardig houtvrij papier
  • In luxe envelop met lakzegel
  • Zonder dobbelsteen
  • Gratis Verzending Nederland
Artikelnummer: 012 Categorie: Tags: , , , , , , , , , ,

Beschrijving

Table Top Roleplaying Game

Deze Nederlandstalige regelset + avontuur nemen je mee naar de krankzinnige labyrintische Wold van Dizary voor een epische spelervaring. Project Epos en Project Dizary sloegen de handen ineen voor de creatie van dit avontuur.

One-shot – The Maanlichters

Waar gaat dit spel over? “Onder druk van het vredesgilde onderzoekt je als een groep onwillige helden een markt waar winkelend publiek vermist wordt. Jullie moeten de weg vinden door de labyrintische stad vol kronkelige straatjes, drijvende winkels en daktuinen. Tijdens je zoektocht moeten je magische melodieën weerstaan om geen winkelzombie te worden en het opnemen tegen een groep schurken, die een gigantische mot aanbidden.”

  • 2 Sheets
  • Full color gedrukt
  • Op hoogwaardig houtvrij papier
  • In luxe envelop met lakzegel

Andere suggesties…

Dizary | Het Levende Systeem | Patrick Berkhof | Paperback
Dizary | Het Levende Systeem | Patrick Berkhof | Paperback

Paperback | Gesigneerd

Dit is een 'spannend tot de laatste pagina' afgerond verhaal. Inmiddels al de 3e druk, vele lezers gingen je al voor. Young Adult en voor de liefhebbers van Harry Potter, Mazerunner, Hunger Games. Het boek wordt gesigneerd door de auteur.
20.00 Toevoegen aan winkelwagen
a hero's mark, patrick berkhof
Dizary – a Hero’s Mark | Patrick Berkhof | Hardcover

Luxurious Hardcover | Signed

Wordt alleen in Nederland verzonden Shipment in the Netherlands only Why not accompany the book with the game: Chaotic Chronicles?
25.00 Toevoegen aan winkelwagen
Dizary Chaotic Chronicles, Project Epos, Tom Blok, Project Dizary, Patrick Berkhof
Dizary Chaotic Chronicles | Game

Role Plaing Game RPG

  • 2 Sheets (Rules + Adventure)
  • Full colour A4
  • High-quality wood-free paper
  • Without die
  • Free Shipping Netherlands
  • Also available in Dutch
5.00 Toevoegen aan winkelwagen