Verkoop! Voordeelbundel 5 BOEKEN | Fantasy | Young Adults
Voordeelbundel 5 BOEKEN | Fantasy | Young Adults

Paperback | Gesigneerd

Waanzinnige verwenset van alle boeken uit de wold van Dizary. Vergeet niet het gratis Schetsdossier in je winkelmandje te doen. Project Dizary | Waar creatief talent samenwerkt voor jouw verbeelding
79.00 Toevoegen aan winkelwagen
Verkoop! Alle 5 boeken van Dizary | E-book
Alle 5 boeken van Dizary | E-book

eBook | ePUB | Digitale versie

Bestandsformaat is geschikt voor: NOOK, Sony Reader, eReader, PC, Android Na het afrekenen ontvangt u een downloadbare link per boek Elke boek is een losstaand verhaal, maar ze sluiten goed op elkaar aan. Voor de grote fantasy young adult liefhebbers en fans van Harry Potter, Mazerunner, Hunger Games.
29.95 Toevoegen aan winkelwagen
demons of myrade, patrick berkhof
Dizary – Demons of Myrade | Patrick Berkhof | Limited edition Hardcover

Limited Hardcover | Signed

  • Exclusive Hardcover
  • Slechts 30 exemplaren beschikbaar
  • Only 30 books available
  • Genummerd en gesigneerd
  • Numbered and signed
Wordt alleen in Nederland verzonden Shipment in the Netherlands only
24.95 Toevoegen aan winkelwagen
a hero's mark, patrick berkhof
Dizary – a Hero’s Mark | Patrick Berkhof | Limited edition Hardcover

Limited Hardcover | Signed

  • 5 jarig bestaan van Dizary Speciale Editie
  • 5 years Dizary special edition
  • Exclusive Hardcover
  • Slechts 30 exemplaren beschikbaar
  • Only 30 books available
  • Special Edition Dust Jacket
  • Genummerd en gesigneerd
  • Numbered and signed
Wordt alleen in Nederland verzonden Shipment in the Netherlands only
24.95 Toevoegen aan winkelwagen
Dizary | Het Levende Systeem | Patrick Berkhof | Paperback
Dizary | Het Levende Systeem | Patrick Berkhof | Paperback

Paperback | Gesigneerd

Dit is een 'spannend tot de laatste pagina' afgerond verhaal. Inmiddels al de 2e druk, vele lezers gingen je al voor. Young Adult en voor de liefhebbers van Harry Potter, Mazerunner, Hunger Games. Vergeet niet het gratis Schetsdossier aan de winkelmand toe te voegen, als je hem nog niet hebt. Het boek wordt gesigneerd door de auteur.
19.99 Toevoegen aan winkelwagen
Panda en het zwarte Dat | Jasper Polane | Novelle | Paperback
Panda en het zwarte Dat | Jasper Polane | Novelle | Paperback

Paperback | Gesigneerd

In deze dolkomische novelle neemt Jasper Polane je mee naar de bovenste laag van Dizary - Eteria genaamd. Hier prutsen een hoop tovenaressen, magiërs, alchemisten en heksen met magie en dat kan nooit goed gaan. Vergeet niet het gratis Schetsdossier in je winkelmand te doen.
15.00 Toevoegen aan winkelwagen
Acmala | Johan Klein Haneveld | Novelle | Paperback
Acmala | Johan Klein Haneveld | Novelle | Paperback

Paperback | Gesigneerd

In deze novelle maak je kennis met de verscheidenheid van de wold van Dizary. Laat je meevoeren naar de gevaarlijke wouden van Gesmèr en ga met Farenal en zijn reisgenoten mee op expeditie. Fantasy en geschikt voor Young Adults.
15.00 Toevoegen aan winkelwagen
Acmala | Johan Klein Haneveld | E-book
Acmala | Johan Klein Haneveld | E-book

eBook | ePUB | Digitale versie

Bestandsformaat is geschikt voor: NOOK, Sony Reader, eReader, PC, Android Na het afrekenen ontvang je een downloadbare link In deze novelle maak je kennis met de verscheidenheid van de wold van Dizary. Laat je meevoeren naar de gevaarlijke wouden van Gesmèr en ga met Farenal en zijn reisgenoten mee op expeditie.
5.95 Toevoegen aan winkelwagen