Terug naar Boeken

Pre-Oder | De Zielenlezer van Turion | Marieke Frankema | Paperback

19.99

Pre-Order | Paperback | Gesigneerd

Een prachtig verhaal waarin je twee generaties volgt van de Morturie. Kaya en Tharza proberen te begrijpen waar hun verlangen vandaan komt om hun wereld onder de grond te verlaten. Fantasy, romantisch, drama.

Publicatie verwacht op: 15 oktober 2022

Beschikbaar via nabestelling

Beschrijving

Een verhaal uit de wold van Dizary

Voor de Morturie is het roven van een menselijke ziel essentieel om te overleven. De eerste jacht voor de jonge Tharza nadert en de verwachtingen zijn hooggespannen. Vooral omdat ze haar hele leven al te horen krijgt dat ze op haar grootmoeder lijkt, de legendarische Kaya Escula. Zij was de beste jaagster uit de geschiedenis van Turion.

Wanneer Tharza het ware verhaal van haar grootmoeder ontdekt, begint ze haar weerstand tegen de gewoontes van haar volk te begrijpen. Samen met haar beste vriend Eddier begint ze aan de zoektocht die Kaya jaren geleden ook maakte. Welk mysterie ligt er voor hen verborgen in de parallelgangen diep onder de grond? Kun je tradities te verbreken, of is een licht in het duister altijd gedoemd uit te doven?

ISBN: 9789082566864

Extra informatie

Gewicht 200 kg
Afmetingen 148 × 25 × 210 cm
Eigenschap

Prachtig boek met de titel: de Zielenlezer van Turion
Marieke Frankema heeft de letters op papier gezet
Het boek is gemaakt voor fantasy liefhebbers, young adult lezers die houden van drama en romantiek
Burp: 334
ISBN: 978-90-825668-6-4
Uitgeverij: Project Dizary
Formaat: A5 in paperback
Het boek heeft 200 geweldige pagina's
En daar betaal je slechts €19,99 voor.
Nou, wat houdt je tegen?

Andere suggesties…

Dizary | Het Levende Systeem | Patrick Berkhof | Paperback
Dizary | Het Levende Systeem | Patrick Berkhof | Paperback

Paperback | Gesigneerd

Dit is een 'spannend tot de laatste pagina' afgerond verhaal. Inmiddels al de 2e druk, vele lezers gingen je al voor. Young Adult en voor de liefhebbers van Harry Potter, Mazerunner, Hunger Games. Vergeet niet het gratis Schetsdossier aan de winkelmand toe te voegen, als je hem nog niet hebt. Het boek wordt gesigneerd door de auteur.
19.99 Toevoegen aan winkelwagen
Dizary | Demonen van Myradé | Patrick Berkhof | Paperback
Dizary | Demonen van Myradé | Patrick Berkhof | Paperback

Paperback | Gesigneerd

In dit 2e boek neemt Patrick je weer mee in de ongekend fantasierijke wereld van Dizary. Dit verhaal zal je verbeeldingskracht van alle kanten versterken. Als je hem nog niet hebt, vergeet dan niet het gratis Schetsdossier in de winkelmand te doen. Winnaar publieksprijs The Indie Awards 2019, mooiste cover
19.99 Toevoegen aan winkelwagen
Panda en het zwarte Dat | Jasper Polane | Novelle | Paperback
Panda en het zwarte Dat | Jasper Polane | Novelle | Paperback

Paperback | Gesigneerd

In deze dolkomische novelle neemt Jasper Polane je mee naar de bovenste laag van Dizary - Eteria genaamd. Hier prutsen een hoop tovenaressen, magiërs, alchemisten en heksen met magie en dat kan nooit goed gaan. Vergeet niet het gratis Schetsdossier in je winkelmand te doen.
15.00 Toevoegen aan winkelwagen